Naujienos
2011 11 02
DĖMESIO! Informacija dėl kietųjų diskų Daugiau
2011 04 12
Kai duomenys virsta dulkėm Daugiau
2011 02 04
SD kortelė perkąsta šuns Daugiau
2010 12 05
Kietojo disko atidarymas "be atsuktuvo" Daugiau
2010 08 12

Nemokamas diskų bei laikmenų paėmimas visoje Lietuvoje

Daugiau

Šaltinis: www.manoduomenys.lt 

          Kur reikia kreiptis norint atkurti prarastus duomenis žino jau dauguma vartotojų. Tačiau ką daryti, jeigu norite negrįžtamai sunaikinti kietajame diske laikomą informaciją? Ir ar tai galima padaryti? 

         Tokie ir panašūs klausimai kyla asmenims, nenorintiems, kad jų kompiuteriuose buvusi informacija kada nors būtų paskleista. Ir nors iš kompiuterio, atrodo, buvo ištrinti visi duomenys, tačiau buvo sunaikinta ne informacija, o tik jos turinys. Tad duomenis atkurti yra nesunku, o ypač tuomet, kai tikslo link veda ne patys geriausi ketinimai. Juk kompiuteryje saugomi banko kortelių numeriai ir slaptažodžiai, asmeniniai duomenys, įmonių finansinės ataskaitos ir strateginiai planai, buhalterinės apskaitos ir pan. Tačiau ne tik tai. Nesinorėtų, kad kada nors būtų paviešinti ir asmeninių pašto dėžučių laiškai... Išeitis yra – reikia ištrinti visą Jūsų kompiuteryje kada nors buvusią ir esamą informaciją negrįžtamai. 

         Dokumentų naikinimo paslauga ypač svarbi įmonėms, kurios dirba su itin slapta informacija, naudoja  asmeninius gyventojų duomenis, tai aktualu bankams, draudimo bendrovėms, valstybinėms, kitoms su finansinėmis operacijomis susijusioms įmonėms. Šios įmonės privalo užtikrinti jų kompiuteriuose saugomos informacijos konfidencialumą, negali jų saugomi duomenys patekti į viešumą. Tad tik dokumentų naikinimas gali užtikrinti slaptos informacijos saugų sunaikinimą. 

         Kvalifikuotas informacijos naikinimas taip pat reikalingas prekybos ir paslaugų sferoje. Tokių įmonių kompiuteriuose saugomi įvairūs komerciniai pasiūlymai, finansinės ataskaitos, verslo projektai, prekių ir paslaugų aprašymai, klientų ir partnerių sąrašai bei jų kontaktai – visa ši ir dar daugiau kompiuteryje esančios informacijos gali tapti konkurentų ar tiesiog hakerių geidžiama informacija. Kad Jūsų disponuoti duomenys netaptų informacija, nukreipta prieš Jus pačius, kad Jūsų verslo idėjos ir paslaptys liktų žinomos tik Jums, neturėtumėte pamiršti dokumentų naikinimo paslaugos.
         Tad mes siūlome profesionalų duomenų sunaikinimo būdą be jokios tikimybės vėliau juos atkurti. Tokio duomenų naikinimo metu diskas, kuriame kaupiami duomenys, yra veikiamas itin stiprių magnetinių laukų. Tokiu būdu diskas yra išmagnetinamas ir taip sunaikinami visi laikmenoje buvę duomenys. 

         Primename, kad po tokio duomenų sunaikinimo Jūs nebeturėsite jokios galimybės duomenis kada nors atkurti. Tad prieš naikinimo procedūrą atidžiai patikrinkite, ar tikrai visus duomenis norite ištrinti negrįžtamai.

 

Paslaugos Klientai

Didėjantis klientų skaičius - mūsų darbo rezultatų vaisius.

English
Sėkmės istorijos
Bet kokia pakankamai pažengusi technologija yra neatskiriama nuo magijos.
Arthur C. Clarke