Naujienos
2011 11 02
DĖMESIO! Informacija dėl kietųjų diskų Daugiau
2011 04 12
Kai duomenys virsta dulkėm Daugiau
2011 02 04
SD kortelė perkąsta šuns Daugiau
2010 12 05
Kietojo disko atidarymas "be atsuktuvo" Daugiau
2010 08 12

Nemokamas diskų bei laikmenų paėmimas visoje Lietuvoje

Daugiau

Apie duomenų atkūrimą

Kietųjų diskų talpa sparčiai didėja, o jų patikimumas atitinkamai mažėja. Tą sąlygoja daugelis veiksnių: didėjant disko apimčiai, siaurėja duomenų įrašymo plotas, sudėtingėja elektronika, naudojama pigi žaliava detalėms bei nauji techniniai sprendimai, kuriuos pilnai testuoti tenka galutiniams vartotojams. Duomenų saugumo garantija – pastovus kasdieninis duomenų kopijavimas, ypač kai tokią galimybę mums suteikia išoriniai įrenginiai bei automatizuoti sprendimai. Tačiau net rimti IT specialistai (jau nekalbant apie sekretores) dažniausiai vengia tokio darbo sakydami, jog ir taip viskas veikia.

Kietųjų diskų gedimai

Kietasis diskas – labai sudėtingas įrenginys. Tai ne radijo imtuvas, kurį galima sutaisyti net be elektronikos žinių! Kietųjų diskų duomenų atkūrimo specialistai turi profesionalią įrangą, žinias ir patirtį. Visų pirma, remontuojant kietuosius diskus, kai atidaroma hermetiška kietojo disko dalis, reikia turėti sterilią patalpą. Kai darbai atliekami sterilioje aplinkoje, per trumpą laiką į HDD vidų patenka ne tiek jau daug dulkių dalelių, o kietajam diskui pakanka laiko nuskaityti duomenis prieš visišką sugedimą. Tačiau ilgalaikis HDD darbas be dangtelio netgi sterilioje patalpoje yra draudžiamas!

 

Sėkmingas duomenų atkūrimas.

Esant elektronikos gedimams duomenys beveik visada atkuriami sėkmingai, sudėtingiau, kai pažeista HDD tarnybinės zonos dalis, užrašyta magnetiniame paviršiuje. Tai gali atsitikti dėl daugelio priežasčių: klaidų programinėje dalyje, maitinimo trikdžių, elektronikos gedimų, vibracijos, smūgių ir kitų priežasčių.
Ko mes negalime padaryti – tai atkurti duomenų, kurių nebuvo ar neliko: buvo išmagnetintas ar subraižytas diskas ar suiręs jo magnetinis sluoksnis. Visais kitais atvejais duomenų atstatymas būna sėkmingas.

Partneriai

  
Duomenų atkūrimas, atstatymas.
www.manoduomenys.lt


                  MY DATA.PL

Odzyskiwanie danych.
www.mydata.pl


Svetainių talpinimo paslaugos.
www.magit.lt

Interneto svetainių kūrimas.
www.creation.lt


www.also.ltwww.asbis.lt 


www.acc.acme.lt


www.tdbaltic.lt

Paslaugos Klientai

Didėjantis klientų skaičius - mūsų darbo rezultatų vaisius.

English
Sėkmės istorijos
Bet kokia pakankamai pažengusi technologija yra neatskiriama nuo magijos.
Arthur C. Clarke